Novinky

Jedno sto devadesát bezpříspěvkových dárců krve s nárokem na Zlatou a Stříbrnou medaili Prof. MUDr. Jana Jánského bylo pozváno k převzetí svého ocenění ve čtvrtek 29. září 2022 do galerie Sbor českých bratří v Mladé Boleslavi. Medaile za 40, resp. 20 odběrů předali svým nositelům zástupci ČČK, Klaudiánovy nemocnice a zdravotních pojišťoven ZPŠ a...

108 bezpříspěvkových dárců krve s nárokem na Zlatý kříž ČČK bylo pozváno k převzetí svého ocenění ve čtvrtek 22. září 2022 do galerie Sbor českých bratří v Mladé Boleslavi. Zlaté kříže za 80 a 120 odběrů předali svým nositelům zástupci ČČK, Klaudiánovy nemocnice a zdravotních pojišťoven ZPŠ a VZP. Všem držitelům Zlatých křížů gratulujeme.

Druhá zářijová sobota je od roku 2000 Světovým dnem první pomoci. Má všechny upozornit na to, že dovednost poskytnout první pomoc může - v prvních minutách - rozhodnout o životě a smrti člověka.

Ve středu 11. května 2022 změřilo své dovednosti v poskytování první pomoci deset družstev mladých zdravotníků v oblastním kole Soutěže mladých zdravotníků, kterou po dvouleté pauze, způsobené covidem, organizoval Oblastní spolek Českého červeného kříže Mladá Boleslav. Akce byla realizována za podpory Městského bazénu v Mladé Boleslavi, jehož...

Po dvou letech ničeho se pokusíme obnovit naše oblíbené soutěže mladých zdravotníků 😊 V letošním roce budou úkoly a hodnocení první pomoci pro všechny lehčí, abychom si spíše první pomoc zopakovali. Takže přijďte všichni, kdo máte o první pomoc zájem.