První pomoc

Školení, kurzy a přednášky 

Podle Vašich požadavků na obsah, formu a časový rozsah připravíme po všech stránkách vyvážený kurz, školení nebo přednášku první pomoci pro nejširší veřejnost včetně zaměstnanců firem. 
Nabízíme možnost zážitkové formy.
Cena: dle typu a rozsahu

4 hodiny pro život


Nejkratší kurz první pomoci, během kterého se naučíte první pomoc při život ohrožujících stavech. Důraz je kladen na individuální procvičení jednotlivých technik. Garantujeme výuku podle platných Guidelines a nácvik použití AED.

Určeno pro širokou veřejnost

Rozsah 4 hodiny

Cena: 400,00 Kč

Základy první pomoci / First Aid Basics

Kurz první pomoci, během kterého se naučíte především první pomoc při život ohrožujících stavech a závažných poraněních. Důraz je kladen na praktickou část zážitkovou formou. 

ČČK je na tuto normu jako jediný v ČR držitelem Evropského certifikátu pro první pomoc (EFAC), kterou mu udělila Evropská komise pro první pomoc v Bruselu. Forma ukončení školení je písemný test. Vydávaný průkaz má mezinárodní platnost na dobu 4 let.

Rozsah 12 hodin (4 hod teorie + 8 hod praxe)

Cena: 800,00 Kč

Zdravotník zotavovacích akcí


Obsáhlý kurz první pomoci, během kterého se naučíte nejen první pomoc při život ohrožujících stavech, ale i ošetření dalších úrazových a poúrazových stavů. Důraz je kladen na praktickou část, která obsahuje i prověření Vašich znalostí a dovedností zážitkovou formou.

Udělena akreditace MŠMT 

Jako absolvent tohoto kurzu jste podle zákona č. 258/2000 Sb., o ochraně veřejného zdraví, oprávněn vykonávat zdravotníka na zotavovacích a podobných akcích a školách v přírodě. Další uplatnění jako zdravotníci lyžařských a turistických zájezdů, jako zdravotníci na hromadných společenských, kulturních a sportovních akcí, členové Humanitárních jednotek ČČK. Vydávaný průkaz má platnost 4 let.

Hodinová dotace 40 hodin (21 hod teorie + 19 hod praxe)

Cena: 1.950,00 Kč (doškolení v rozsahu 8 hodin 600,00 Kč

Kurzy první pomoci pro žáky a studenty 

Obsahový a časový rozsah po dohodě.
Možnost proškolení mladých zdravotníků pro soutěže.

Nabízíme možnost zážitkové formy.

Cena dohodou

Povídání o první pomoci pro nejmenší

Povídání o první pomoci s nejmenšími, které je přizpůsobeno jak obsahem, tak délkou jejich věku. Vhodné pro MŠ a 1. třídu ZŠ. S dětmi probereme jak předcházet úrazům, hrou se naučíme základy anatomie, na loutce médi a malého nemocného kamaráda ukážeme jak postupovat při úrazech a bolestech.

Zdarma

Objednejte si kurz první pomoci

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět.