První pomoc

Vzhledem k epidemiologické situace a povinnosti nosit roušku ve vnitřních prostorech nevypisujeme zatím žádné kurzy první pomoci pro veřejnost. Prosíme, abyste svou přihlášku na naše kurzy zasílali až po zveřejnění termínů na těchto stránkách. Děkujeme za pochopení.

Školení, kurzy a přednášky 

Podle Vašich požadavků na obsah, formu a časový rozsah připravíme po všech stránkách vyvážený kurz, školení nebo přednášku první pomoci pro nejširší veřejnost včetně zaměstnanců firem. 
Nabízíme možnost zážitkové formy.
Cena: dle typu a rozsahu

4 hodiny pro život


Nejkratší kurz první pomoci, během kterého se naučíte první pomoc při život ohrožujících stavech. Důraz je kladen na individuální procvičení jednotlivých technik. Garantujeme výuku podle platných Guidelines a nácvik použití AED.

Určeno pro širokou veřejnost

Rozsah 4 hodiny

Cena: 400,00 Kč

Základy první pomoci / First Aid Basics

Kurz první pomoci, během kterého se naučíte především první pomoc při život ohrožujících stavech a závažných poraněních. Důraz je kladen na praktickou část zážitkovou formou. 

ČČK je na tuto normu jako jediný v ČR držitelem Evropského certifikátu pro první pomoc (EFAC), kterou mu udělila Evropská komise pro první pomoc v Bruselu. Forma ukončení školení je písemný test. Vydávaný průkaz má mezinárodní platnost na dobu 4 let.

Rozsah 12 hodin (4 hod teorie + 8 hod praxe)

Cena: 800,00 Kč

Zdravotník zotavovacích akcí

Obsáhlý kurz první pomoci, během kterého se naučíte nejen první pomoc při život ohrožujících stavech, ale i ošetření dalších úrazových a poúrazových stavů. Důraz je kladen na praktickou část, která obsahuje i prověření Vašich znalostí a dovedností zážitkovou formou.

Udělena akreditace MŠMT 

Jako absolvent tohoto kurzu jste podle zákona č. 258/2000 Sb., o ochraně veřejného zdraví, oprávněn vykonávat zdravotníka na zotavovacích a podobných akcích a školách v přírodě. Další uplatnění jako zdravotníci lyžařských a turistických zájezdů, jako zdravotníci na hromadných společenských, kulturních a sportovních akcí, členové Humanitárních jednotek ČČK. Vydávaný průkaz má platnost 4 let.

Hodinová dotace 40 hodin (21 hod teorie + 19 hod praxe)

Cena: 1.950,00 Kč (doškolení v rozsahu 8 hodin 600,00 Kč)

Kurzy první pomoci pro žáky a studenty 

Obsahový a časový rozsah po dohodě.
Možnost proškolení mladých zdravotníků pro soutěže.

Nabízíme možnost zážitkové formy.

Cena dohodou

Povídání o první pomoci pro nejmenší

Povídání o první pomoci s nejmenšími, které je přizpůsobeno jak obsahem, tak délkou jejich věku. Vhodné pro MŠ a 1. třídu ZŠ. S dětmi probereme jak předcházet úrazům, hrou se naučíme základy anatomie, na loutce médi a malého nemocného kamaráda ukážeme jak postupovat při úrazech a bolestech.

Zdarma

Objednejte si kurz první pomoci

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět.